Norvikbanka

Norvik Banka ir dibināta 1992.gada 29.aprīlī un ir viena no vecākajām Latvijas komercbankām. Bankai ir plašākais filiāļu un norēķinu grupu tīkls Latvijā (75 klientu apkalpošanas centri 16 Latvijas pilsētās). Pēc aktīvu apjoma Norvik Banka ir astotā lielākā banka Latvijā.

2014.gadā par Norvik Bankas vairākuma akcionāru kļuva Grigorijs Guseļņikovs, kurš ir Londonas investīciju fonda G2 Capital Partners vadošais partneris. Ar šo brīdi aizsākās jauns Norvik Bankas attīstības posms.

Bankas vadītājs ir Olivers Ronalds Bramvels, CFA, kuram ir ļoti plaša darba pieredze finanšu sfērā Rietumeiropā un Krievijā.

Norvik Bankas pamatvērtības ir apmierināti klienti un augsta apkalpošanas kvalitāte. Mūsu mērķis – kļūt par tehnoloģiski attīstītāko universālo banku Ziemeļeiropā.

Banka nodrošina virkni dažādu bankas pakalpojumu plašam klientu lokam – no fiziskām personām līdz starptautiskiem industriālajiem uzņēmumiem. Lepojamies, ka mūsu klientu skaits nu jau ir sasniedzis vairāk kā 150 tūkstošus un turpina augt.